Jak wygląda nasz serwis?

Równolegle z rozpoczęciem produkcji naszych urządzeń zbudowaliśmy szybką i mocną grupę serwisową, która w sposób bezpośredni w zakładzie klienta lub przez telefon, w ciągu najdalej 72 h skutecznie reaguje na problemy techniczne naszych produktów.

Zapraszamy do skorzystania z usługi „Przygotowania maszyny do sezonu”. W zamyśle tej usługi oferujemy niedrogi przegląd wraz ze sprawdzeniem wszystkich parametrów, kalibracją i konserwacją urządzenia. Wszyscy którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w projekcie okresowych przeglądów będą objęci każdorazową pomocą techniczną wraz ze specjalnym rabatem na części. Żeby dołączyć do programu należy wysłać zgloszenie poprzez formularz kontaktowy lub na serwis@unitrol.pl

W celu skontaktowania się z serwisem prosimy o tel: SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ wew. 118 i 121 – SERWIS wew. 131 – SPRZEDAŻ CZĘŚCI wew. 134

serwis@unitrol.pl

Skontaktuj się z serwisem

  * Pola obowiązkowe

  Gorący towar

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertami promocyjnymi, jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

  Oprócz przedstawionych, posiadamy wiele innych produktów w obniżonych cenach.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 739 000 629 lub zapoznania się z pełną ofertą produktów pod poniższym przyciskiem.

  Program opieki serwisowej

  Basic

  Jeden przegląd eksploatacyjny w roku w ciągu 10 dni roboczych od zgłoszenia

  Bezpłatny dojazd

  Bezpłatne części zamienne do wykonania przeglądu

  Naprawa wszystkich elementów podlegających naturalnemu zużyciu oraz uszkodzonych w wyniku eksploatacji niezgodnej z zaleceniami producenta – odpłatna z rabatem 10%

  Czas naprawy – 5 dni roboczych

  Bezpłatna aktualizacja oprogramowania

  60 zł netto / mies

  600 zł netto / rok

  60 zł netto / mies

  600 zł netto / rok

  Premium

  Dwa przeglądy eksploatacyjne w ciągu roku (po sezonie wiosna jesień) – w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia

  Bezpłatny dojazd

  Bezpłatne części zamienne do wykonania przeglądu

  Bezpłatna naprawa wszystkich elementów z wyjątkiem podlegających naturalnemu zużyciu oraz uszkodzonych w wyniku eksploatacji niezgodnej z zaleceniami producenta

  Czas naprawy – 3 dni robocze

  Bezpłatna aktualizacja oprogramowania

  Naprawa elementów ulegających naturalnemu zużyciu – ,,elementu cierne” oraz innych napraw wynikających z winy użytkownika – odpłatne, z rabatem 20%

  Maszyna zastępcza

  Wydłużona gwarancja (ponad 1 rok)

   

  60 zł netto / mies

  600 zł netto / rok

  60 zł netto / mies

  600 zł netto / rok

  JAKIE URZĄDZENIA?

  Programem opieki serwisowej mogą zostać objęte nowe urządzenia produkcji UNI-TROL. Opieką serwisową można także roztoczyć nad używanymi urządzeniami, nie starszymi jednak niż 5 lat. Warunkiem przystąpienia do programu jest dokonanie odpłatnego przeglądu i uzyskanie pozytywnej weryfikacji stanu technicznego maszyny.

  Jeśli chcecie Państwo objąć Programem Serwisowym więcej niż 2 urządzenia, otrzymacie rabat 5%, a jeśli oddacie nam pod opiekę minimum 5 maszyn, rachunek będzie niższy o 10%.

  PŁATNOŚĆ

  Za naszą profesjonalną opiekę techniczną możesz zapłacić w wygodnych miesięcznych ratach lub jednorazowo z rabatem 16%.

  DLACZEGO WARTO?

  Celem Programów Serwisowych jest zwiększenie dostępności usług serwisowych, przyspieszenie reakcji serwisu, zagwarantowanie czasu naprawy urządzenia oraz zapewnienia ciągłości biznesu naszych klientów.

  Jak zamówić POS (Program Opieki Serwisowej)?

  1. Zapoznaj się z regulaminem
  2. Wybierz i zamów Program Opieki Serwisowej
  3. Serwis podjedzie i zweryfikuje stan techniczny, przywiezie umowę i wystawi pierwszą fakturę

  Katalog części zamiennych

  Przegląd przed zakupem

  Nasze urządzenia są eksploatowane na rynku 20 i więcej lat. Jako producent, wciąż mamy części zamienne do starszych modeli. Na długowieczność maszyny ogromny wpływ mają warunki eksploatacji, regularne serwisowanie oraz kultura użytkowania. Z doświadczenia wiemy, że nierzadko te punkty są dalekie od ideału.

  Zakup urządzenia z „drugiej ręki” może wiązać się z ryzykiem finansowym, które z pewnością nasi Klienci chcieliby uniknąć lub zminimalizować.

  Jeśli planujesz zakup używanej maszyny Uni-Trol, możemy pomóc Ci uniknąć ryzyka.

  Jeżeli dostarczysz do nas urządzenie, które chcesz nabyć, sprawdzimy czy jego stan techniczny pozwoli Ci na spokojną i bezawaryjną pracę.

  Koszt naszej usługi to 200 pln netto

  Zarejestruj urządzenie

   * Pola obowiązkowe

   Wyślij zapytanie

    * Pola obowiązkowe